Twijfel je welk cadeau je moet geven?
Start keuzehulp
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Bormioli Rocco |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Bierglas |
| Land herkomst | Italy |
| 2 jaar | |
| EAN | 8004360997880 |
| SKU | 53275 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 7.0 cm |
| Hoogte | 16.5 cm |
| Inhoud | 0.26 liter |
Leveromvang |
|
| Stuks | 6 |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Glas | |
Specificaties |
|
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Bormioli Rocco |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Bierglas |
| Land herkomst | Italy |
| 2 jaar | |
| EAN | 8004360997880 |
| SKU | 53275 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 7.0 cm |
| Hoogte | 16.5 cm |
| Inhoud | 0.26 liter |
Leveromvang |
|
| Stuks | 6 |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Glas | |
Specificaties |
|
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Sterk glas, Made in Italy
Staat op voet, Stabiele uitvoering
Vaatwasserbestendig
U zoekt mooie bierglazen? Dit is al jaren onze hardloper!
Mooi bierglas op voet van Bormioli. Dit populaire bierglas uit de executive collectie heeft een inhoud van 26 cl (260 ml). Wilt u ook genieten van een lekker biertje uit dit glas? Koop het glas dan snel in onze winkel! Ook leuk om kado te geven omdat het bij vrijwel elk biertje past!
Bestel deze stijlvolle bierglazenset nu eenvoudig via onze webwinkel. Wij bezorgen altijd vakkundig verpakt uit eigen voorraad. Dat betekent een snelle en betrouwbare levering.
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Bormioli Rocco |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Bierglas |
| Land herkomst | Italy |
| 2 jaar | |
| EAN | 8004360997880 |
| SKU | 53275 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 7.0 cm |
| Hoogte | 16.5 cm |
| Inhoud | 0.26 liter |
Leveromvang |
|
| Stuks | 6 |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Glas | |
Specificaties |
|
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |