Keij Kamado Rooster Compact - Geëmailleerd Gietijzer - ø 34 cm - voor 15 inch Kamado's
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Keij Kamado |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Rooster |
| Land herkomst | China |
| SKU | 424163 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 34.0 cm |
Leveromvang |
|
| Stuks | 1 |
| Inhoud doos | Gietijzeren rooster ø 34 cm |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Zwart |
| Gietijzer | |
| Merk | Keij Kamado |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Rooster |
| Land herkomst | China |
| SKU | 424163 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 34.0 cm |
Leveromvang |
|
| Stuks | 1 |
| Inhoud doos | Gietijzeren rooster ø 34 cm |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Zwart |
| Gietijzer | |
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Keij Kamado |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Rooster |
| Land herkomst | China |
| SKU | 424163 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 34.0 cm |
Leveromvang |
|
| Stuks | 1 |
| Inhoud doos | Gietijzeren rooster ø 34 cm |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Zwart |
| Gietijzer | |