Twijfel je welk cadeau je moet geven?
Start keuzehulp
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Bormioli Rocco |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Voorraadpot |
| Land herkomst | Italy |
| 2 jaar | |
| EAN | 8720955228077 |
| SKU | 408893 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Afmeting | ø 18 cm / 2 Liter |
| Diameter | 18.0 cm |
| Hoogte | 17.3 cm |
Leveromvang |
|
| Stuks | 3 |
| Inclusief deksels | |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Glas | |
Specificaties |
|
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Bormioli Rocco |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Voorraadpot |
| Land herkomst | Italy |
| 2 jaar | |
| EAN | 8720955228077 |
| SKU | 408893 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Afmeting | ø 18 cm / 2 Liter |
| Diameter | 18.0 cm |
| Hoogte | 17.3 cm |
Leveromvang |
|
| Stuks | 3 |
| Inclusief deksels | |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Glas | |
Specificaties |
|
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Extra grote opening
Deksel is niet vaatwasserbestendig
Mooie grote voorraadpot van glas voor op het aanrecht of op kantoor. Deze glazen voorraadpot met een metalen deksel zal bij iedereen op het aanrecht tot zijn recht komen. De voorraadpot is ideaal om snoepjes, koffiecups of koekjes in te bewaren.
Deze set bevat:
Deze afsluitbare voorraadpotten zijn ook geschikt voor het bewaren van nespresso cups, theezakjes of verse thee, kleine koekjes, nootjes, uiteraard snoepjes en heel veel meer. Tevens leuk als kadootje voor hem, haar of kinderen.
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Bormioli Rocco |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Voorraadpot |
| Land herkomst | Italy |
| 2 jaar | |
| EAN | 8720955228077 |
| SKU | 408893 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Afmeting | ø 18 cm / 2 Liter |
| Diameter | 18.0 cm |
| Hoogte | 17.3 cm |
Leveromvang |
|
| Stuks | 3 |
| Inclusief deksels | |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Glas | |
Specificaties |
|
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |