Voor deze vegetarische maaltijd met pompoen, linzen, wortel en gegrilde aubergine puree, hoef je niet veel te doen. Snijd enkel de pompoen en aubergine in stukjes, doe die in de oven en ga op je gemak even wat anders doen. En voor dat je het weet staat er een gezonde en vezelrijke maaltijd vol groenten op tafel!
Recept
Binnen 10 minuten bereid, daarna alleen nog maar in de oven!
Gang | Hoofdgerecht |
---|---|
Keuken | Marrokaans |
Porties | Voor 2 personen |
Bereidingstijd | 10 min |
---|---|
Oventijd | 50 min |
Totaal | 1 uur 0 min |
Wat ik zelf ook prettig vind is om in het weekend alvast de groenten te grillen, zodat ik dan op maandag of dinsdag uit mijn werk snel het eten op tafel kan zetten. Ideaal. Naast vegetarisch is dit gerecht ook glutenvrij. Ik gebruik een maaltijd met voorgekookte linzen en wortelen. Als ik dan de groenten al gegrild heb, hoef ik alleen nog de maaltijd te verwarmen en dat is zo gebeurd.
De voorgekookte maaltijd die ik heb gebruikt bevat linzen, wortelen, zonnebloemolie en zout. Omdat de linzen en wortelen al voorgekookt zijn, hoef je de maaltijd alleen nog op te warmen in een pannetje of in wat kokend water. Met de twist van de pompoen en de gegrilde auberginepuree en yoghurt heb je een ontzettend smaakvolle en gezonde maaltijd. Enjoy!