Twijfel je welke navulling jij nodig hebt?
Start keuzehulp
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422002 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 11.2 cm |
| Breedte | 11.2 cm |
| Hoogte | 11.0 cm |
| Inhoud | 0.39 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Enigma Gris Mousse, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Grijs |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422002 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 11.2 cm |
| Breedte | 11.2 cm |
| Hoogte | 11.0 cm |
| Inhoud | 0.39 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Enigma Gris Mousse, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Grijs |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Zuivert én parfumeert de lucht met de werking van Maison Berger
Complete set: geurbrander, accessoires & 250 ml navulling, direct gebruiksklaar
Past bij elke interieurstijl
De Maison Berger Geurbrander Enigma Gris Mousse brengt een moderne, elegante uitstraling in je interieur. De geurbrander is uitgevoerd in een verfijnde grijs-groene tint en heeft een stijlvol geometrisch design dat het licht subtiel weerkaatst. Deze decoratieve brander zuivert de lucht en verspreidt je favoriete Maison Berger parfum op een verfijnde manier, waardoor je huis gevuld wordt met een zuivere, aangename geur. Perfect voor wie houdt van design, rust en comfort in één.
Voordelen
Specificaties
Wat zit er in de verpakking?
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422002 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 11.2 cm |
| Breedte | 11.2 cm |
| Hoogte | 11.0 cm |
| Inhoud | 0.39 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Enigma Gris Mousse, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Grijs |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |