Twijfel je welke navulling jij nodig hebt?
Start keuzehulp
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422001 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 11.2 cm |
| Breedte | 11.2 cm |
| Hoogte | 11.0 cm |
| Inhoud | 0.39 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Enigma Marron, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Rood |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422001 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 11.2 cm |
| Breedte | 11.2 cm |
| Hoogte | 11.0 cm |
| Inhoud | 0.39 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Enigma Marron, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Rood |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Zuivert én parfumeert de lucht met de werking van Maison Berger
Complete set: geurbrander, accessoires & 250 ml navulling, direct gebruiksklaar
Past bij elke interieurstijl
De Maison Berger Geurbrander Enigma Marron straalt elegantie en mysterie uit met zijn diepe bruine tint en verfijnde geometrische lijnen. Het warme glas vangt het licht prachtig op, waardoor de brander een luxueuze uitstraling krijgt. Deze geurbrander zuivert de lucht en verspreidt subtiel je favoriete Maison Berger huisparfum, waardoor een sfeervolle en harmonieuze ambiance ontstaat. Perfect voor wie houdt van stijlvol design en een warme uitstraling in huis.
Voordelen
Specificaties
Wat zit er in de verpakking?
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422001 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 11.2 cm |
| Breedte | 11.2 cm |
| Hoogte | 11.0 cm |
| Inhoud | 0.39 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Enigma Marron, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Rood |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |