Twijfel je welke navulling jij nodig hebt?
Start keuzehulp
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422010 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 9.0 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Inhoud | 0.28 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Disco Grise, Geurbrander Navulling Amber Powder 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Grijs |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422010 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 9.0 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Inhoud | 0.28 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Disco Grise, Geurbrander Navulling Amber Powder 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Grijs |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Zuivert én parfumeert de lucht met de werking van Maison Berger
Hét perfecte luxe cadeau om iemand mee te verwennen
Complete set: geurbrander, accessoires & 250 ml navulling, direct gebruiksklaar
De Maison Berger Giftset Disco Grise straalt moderne elegantie uit met zijn stijlvolle grijze geurbrander en warme, kruidige geur Amber Powder. Deze luxueuze geur opent met bloemige tonen van roos, gecombineerd met kruidige accenten van kaneel en peper. Het hart van sandelhout, patchoeli en amber brengt diepte en warmte, terwijl de basis van vanille, balsems en witte muskus zorgt voor een zachte, verfijnde afronding. Perfect om sfeer, comfort en karakter toe te voegen aan je interieur.
Voordelen
Specificaties
Wat zit er in de verpakking?
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422010 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 9.0 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Inhoud | 0.28 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Disco Grise, Geurbrander Navulling Amber Powder 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Grijs |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |