Twijfel je welke navulling jij nodig hebt?
Start keuzehulp
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422007 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 9.0 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Inhoud | 0.28 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Disco Verte, Geurbrander Navulling Cozy Musk 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Blauw |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422007 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 9.0 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Inhoud | 0.28 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Disco Verte, Geurbrander Navulling Cozy Musk 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Blauw |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Zuivert én parfumeert de lucht met de werking van Maison Berger
Hét perfecte luxe cadeau om iemand mee te verwennen
Complete set: geurbrander, accessoires & 250 ml navulling, direct gebruiksklaar
De Maison Berger Giftset Disco Verte combineert een moderne uitstraling met een frisse en neutrale geurbeleving. De levendig groene geurbrander met geometrisch design zorgt voor een speelse en stijlvolle toevoeging aan je interieur. De set bevat de geur Cozy Musk, een zachte en serene compositie met bloemige tonen van sinaasappelbloesem, een hart van romeinse kamille en een warme basis van witte muskus. Perfect om rust, frisheid en elegantie in huis te brengen.
Voordelen
Specificaties
Wat zit er in de verpakking?
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422007 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 9.0 cm |
| Breedte | 9.0 cm |
| Hoogte | 12.6 cm |
| Inhoud | 0.28 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Disco Verte, Geurbrander Navulling Cozy Musk 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Blauw |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |