Twijfel je welke navulling jij nodig hebt?
Start keuzehulp
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422003 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 10.7 cm |
| Breedte | 10.7 cm |
| Hoogte | 12.8 cm |
| Inhoud | 0.34 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Bolero Noire, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Zwart |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422003 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 10.7 cm |
| Breedte | 10.7 cm |
| Hoogte | 12.8 cm |
| Inhoud | 0.34 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Bolero Noire, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Zwart |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Zuivert én parfumeert de lucht met de werking van Maison Berger
Complete set: geurbrander, accessoires & 250 ml navulling, direct gebruiksklaar
Past bij elke interieurstijl
Maison Berger Geurbrander – Bolero Zwart
De Maison Berger Geurbrander Bolero Zwart is een elegante en verfijnde accessoire die luxe en karakter toevoegt aan je interieur. De geurbrander is uitgevoerd in stijlvol zwart glas met subtiele rondingen en een glanzende afwerking, wat zorgt voor een tijdloze uitstraling. Hij zuivert de lucht en verspreidt je favoriete Maison Berger parfum met een constante, aangename intensiteit. Perfect voor wie houdt van een moderne, chique sfeer in huis.
Voordelen
Specificaties
Wat zit er in de verpakking?
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Geurbrander |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422003 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 10.7 cm |
| Breedte | 10.7 cm |
| Hoogte | 12.8 cm |
| Inhoud | 0.34 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Bolero Noire, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Zwart |
| Glas | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |