Twijfel je welke navulling jij nodig hebt?
Start keuzehulp
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422006 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 10.0 cm |
| Breedte | 10.0 cm |
| Hoogte | 12.8 cm |
| Inhoud | 0.37 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Corali Rose, Geurbrander Navulling Lady Flower 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Roze |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422006 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 10.0 cm |
| Breedte | 10.0 cm |
| Hoogte | 12.8 cm |
| Inhoud | 0.37 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Corali Rose, Geurbrander Navulling Lady Flower 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Roze |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Zuivert én parfumeert de lucht met de werking van Maison Berger
Hét perfecte luxe cadeau om iemand mee te verwennen
Complete set: geurbrander, accessoires & 250 ml navulling, direct gebruiksklaar
Maison Berger Giftset – Corali Rose
De Maison Berger Giftset Corali Rose straalt elegantie en verfijning uit. De geurbrander in zachtroze glas met subtiele golvende lijnen voegt een vrouwelijke en moderne touch toe aan je interieur. De set bevat de geur Lady Flower, een bloemige en frisse compositie met sprankelende topnoten van bergamot, mandarijn en grapefruit. Het hart van jasmijn, mimosa en roos geeft een romantische diepte, terwijl amber, kostbaar hout en patchouli zorgen voor een warme, elegante afronding. Perfect om sfeer, zachtheid en luxe in huis te brengen.
Voordelen
Specificaties
Wat zit er in de verpakking?
Helaas is dit product momenteel niet op voorraad. Als eerste op de hoogte zijn wanneer het product weer terug is? Vul hier jouw e-mailadres in.
| Merk | Maison Berger |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Giftset |
| Land herkomst | France |
| SKU | 422006 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Lengte | 10.0 cm |
| Breedte | 10.0 cm |
| Hoogte | 12.8 cm |
| Inhoud | 0.37 , 0.25 liter |
Leveromvang |
|
| Inhoud doos | Geurbrander Corali Rose, Geurbrander Navulling Lady Flower 250 ml, Trechter, Lont |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Roze |
| Glas, Vloeistof | |
Specificaties |
|
| GPSR Handleiding | Download PDF |