Twijfel je welk cadeau je moet geven?
Start keuzehulp
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Riedel |
| Collectie | Riedel Performance |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Rode wijnglas |
| Land herkomst | Austria |
| 1 Jaar | |
| SKU | 415125 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 10.5 cm |
| Hoogte | 24.5 cm |
| Inhoud | 0.83 liter |
Leveromvang |
|
| Stuks | 4 |
| Inhoud doos | 4 rode wijnglazen 834 ml |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Kristalglas | |
| Loodvrij Kristalglas | |
Specificaties |
|
| Stapelbaar | |
| Geschikt voor | Cabernet / Merlot |
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |
| Merk | Riedel |
| Collectie | Riedel Performance |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Rode wijnglas |
| Land herkomst | Austria |
| 1 Jaar | |
| SKU | 415125 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 10.5 cm |
| Hoogte | 24.5 cm |
| Inhoud | 0.83 liter |
Leveromvang |
|
| Stuks | 4 |
| Inhoud doos | 4 rode wijnglazen 834 ml |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Kristalglas | |
| Loodvrij Kristalglas | |
Specificaties |
|
| Stapelbaar | |
| Geschikt voor | Cabernet / Merlot |
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |
Druif ras specifieke wijnglazen
Kras- en breukbestendig
Blijvende helderheid
Vaatwasserbestendig
Met de prachtige wijnglazen van Riedel haal je echte kwaliteit in huis. Deze glazen zijn gemaakt van ultradun kristalglas, waardoor ze heel licht zijn. De Riedel Cabernet/Merlot Wijnglazen Performance zijn perfect voor complexe rode wijnen met veel tannines. Door de grootte van de kelk kunnen de smaken zich volledig ontwikkelen in het glas, waardoor de fruitsmaken meer naar voren komen en de bitterheid van de tannines juist afneemt.
Al meer dan 10 jaar jouw online wijnglazenwinkel
Deze rode wijn glazen set van in totaal 4 stuks behoort tot onze hardlopers. Wij leveren bovendien snel uit eigen voorraad en hebben meer dan 10 jaar ervaring met glaswerk versturen via de post. Cookinglife, is jouw online wijnglazenwinkel! Wij zijn tot slot officieel Riedel verkooppunt met onze webwinkel.
Betaal snel & veilig met Apple Pay
| Merk | Riedel |
| Collectie | Riedel Performance |
Algemeen |
|
|---|---|
| Type | Rode wijnglas |
| Land herkomst | Austria |
| 1 Jaar | |
| SKU | 415125 |
Gewicht en afmetingen |
|
| Diameter | 10.5 cm |
| Hoogte | 24.5 cm |
| Inhoud | 0.83 liter |
Leveromvang |
|
| Stuks | 4 |
| Inhoud doos | 4 rode wijnglazen 834 ml |
Materiaal en vormgeving |
|
| Kleur | Transparant |
| Kristalglas | |
| Loodvrij Kristalglas | |
Specificaties |
|
| Stapelbaar | |
| Geschikt voor | Cabernet / Merlot |
| Machinaal gemaakt glas | |
| GPSR Handleiding | Download PDF |